Сюжет кінострічки стартує в аеропорту. Авіалайнер готується відправитися в черговий політ. Поки пілоти відпочивають, фахівці ретельно оцінюють технічний стан повітряного судна. Після огляду літак вирулює на злітну смугу. Пасажирам авіалайнера належить провести на борту кілька годин. При цьому молоді люди і не здогадуються, що їх чекає попереду. Через деякий час повітряне судно потрапляє прямо в епіцентр негоди. Досвідченим льотчикам ніяк не вдається покинути цю зону. Стюардеси не можуть заспокоїти переляканих пасажирів, які подумки вже попрощалися з життям. Тим часом на борту лайнера починають відбуватися не менш Лякаючі речі.

Поступово до головних героїв доходить, що до всіх їхніх нещасть причетні потойбічні сили. Це неприємне відкриття валить їх в шок. Однак незабаром мешканці загробного світу ясно дають зрозуміти, що їм потрібне життя лише одного цілком певної людини. Лише смерть цього підступного мерзотника задовольнить привидів. Екіпаж судна стикається з серйозною дилемою.

При цьому і сам винуватець творяться лих не збирається просто так здаватися. Лиходій і сам відмінно здатний за себе постояти. Фільм Рейс 666 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роб Палантин
В ролях: Рене Віллетт, Пол Логан, Ліз Феннінг, Хосе Росете, Джозеф Майкл Харріс, Джессі Джеймс Д ‘ Анджело, Джастін Хоффмайстер, Кларисса Тібо, Брендан Петриццо