Охоронцям Закону вдається вийти на слід одного з найжорстокіших маніяків в історії Сполучених Штатів. У підсумку суд засуджує душогуба до страти. Через деякий час рішення служителя Феміди приводиться у виконання. Однак страта нелюдського лиходія приводить в обурення його «колег по цеху». Кілька серійних вбивць вирішують об’єднати свої зусилля, щоб суворо помститися владі і жителям штату за свого «побратима». Їх вибір падає на невелике сонне містечко, де майже немає правоохоронців. Психопати збираються влаштувати тут справжнісінький філія пекла на землі, відправивши на той світ якомога більше мирних громадян, які поки що і не підозрюють про прийдешню катастрофу.

І ось під покровом ночі зловмисники приступають до здійснення свого кривавого задуму. Користуючись холодною зброєю, вони нещадно розправляються з випадковими перехожими. Городян охоплює паніка, адже втекти від бездушних маніяків неможливо. Деякі жителі сподіваються перечекати коїться на вулицях населеного пункту кошмар у своїх будинках. Фільм Психопати (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але психопати безцеремонно вриваються в їх житла, холоднокровно вбиваючи всіх, хто попадається їм на шляху. Навіть невинні дітлахи стають жертвами озвірілих душогубів.

Режисер: Мікі Кітінг
В ролях: Ешлі Белл, Джемі Бурк, Ларрі Фессенден, Росс Френсіс, Джеремі Гарднер, Джеймс Хеберт, Марк Кассен, Метт Мерсер, Карсон Найселі, Міранда Пархем