Фільм Прокляття «Мері» (2019) дивитись онлайн в HD якості


Велика дружна сім’я сподівається забути про голодний період, коли грошей ледь вистачало на необхідні продукти і оплату прострочених рахунків. Подружжя домовляються перегорнути гірку сторінку, щоб заново почати будувати сімейне благополуччя. Девід купує яхту за стерпною ціною і сподівається з її допомогою налагодити чартерні перевезення. Новий власник забуває уточнити у попередника історію судна. Бажання скоріше відкрити власний бізнес змушує чоловіка необгрунтовано поспішати із замовленням, зробленим першими пасажирами. Клієнтів обіцяють переправить в потрібну локацію максимально швидко завдяки курсу, прокладеному по ізольованим вод.

Опинившись далеко від цивілізації, Подорожні стикаються з прокляттям, давно пануючим над яхтою. Чоловік купує на аукціоні престижну яхту, щоб відправитися в довгу подорож, також він продумує ідею про новий морському бізнесі, який в перспективі буде приносить величезний дохід. Фільм Прокляття «Мері» (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він збирає рідних, що піти в перший похід, але через кілька днів в сім’ї починається розлад з-за покупки, дружина вмовляє чоловіка, що засіб проклятий і необхідно швидко повернутися в порт, щоб перепродати корабель.

Режисер: Майкл ГОІ
В ролях: Гарі Олдман, Дженніфер Еспозіто, Емілі Мортімер, Стефані Скотт, Оуен Тіг, Майкл Лендіс, Мануель Рульфо