Аделіна Грей разом з дочкою Хлоєю змушена ховатися від жахів війни в глухому особняку, який розташувався посеред глухого лісу. Після вивчення околиць і знайомства з місцевими жителями, дамочка усвідомлює те, що обживати незатишне маєток їй доведеться поодинці. Здається, що особливих труднощів не передбачається, треба лише прибратися в кімнатах, переставити меблі і розібрати весь наявний мотлох. Правда цей старовинний будинок зберігає чимало секретів, які змусять нових мешканців всерйоз засумніватися в правильності власного рішення. Все починається з того, що Хлою починають переслідувати дивні події.

Спантеличена такою поведінкою кровинки, матір починає підозрювати, що у всьому винна лякає лялька темного забарвлення з великими очима, яка була виявлена серед сміття. Виявляється, перш вона належала злісній відьмі, яку за її магічні діяння прирекли на болісну смерть. Вмираюча жінка присягнулася помститися, і тепер її дух живе в маріонетці, прагнучи завдавати шкоди всім, хто знаходиться поблизу.

З того моменту безпека новоспечених мешканців опиняється в серйозній небезпеці, і їм доведеться вступити в сутичку з істинним злом, якщо вони хочуть вижити. Фільм Прокляття: Лялька відьми (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Лоуренс Фаулер
В ролях: Хелен Кревел, Філіп Ріду, Клер Карреньо, Ніл Хоббс, Лайла Уоттс