Дія подій містичного трилера відбуваються в столиці Великобританії – величезному місті, де легко загубитися в натовпі. За останній час тут почастішали випадки жорстоких масових вбивств, що виразно носять характер окультних жертвоприношень. Ці криваві обряди, жахливі за своєю суттю, сколихнули мегаполіс. Але найстрашніше, що їм просто не було кінця і незабаром стало абсолютно зрозуміло, що за всім цим стоїть певна сатанинська секта. Але яку мету вона переслідує, збільшуючи з кожним новим днем кількість змучених жертв?

Це розслідування поліцейський департамент Лондона доручають досвідченому детективу Джону Локку, за плечима якого безліч успішно розкритих злочинів незалежно від складності поставленого завдання. Тільки така людина як він, що має власну методику роботи і відмінне чуття, зможе розкрити цю загадку і припинити відбувається на вулицях кошмар. Разом з ним вести майбутню справу буде його незмінна напарниця і єдина людина на кого він може покластися. Фільм Повсталі з пекла (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чим ближче поліцейські підбираються до розгадки таємниці і упіймання небезпечних сектантів, перед ними відкриваються неймовірні факти, що стосуються цих ритуалів. Прагматичний Локк починає розуміти, що потойбічний світ реальніше, ніж він припускав.

Режисер: Стів Лосон
Актори: Steven Dolton, Чарлі Бонд, Нейтан Хед, Raven Lee, Andrew Coughlan, Evadne Fisher, Georgia Annable, Еммелін Келлі, М.Дж. Сімпсон, Маркус Лангфорд