Події фільму засновані на подіях, які відбулися в реальному житті. Це додає фільму жахів ще більше містичності і здатне викликати у глядачів непідробне почуття страху. В центрі сюжету виявиться дівчина на ім’я Ешлі. Вона потребує тиші і спокою. Тільки в такій обстановці вона зможе зосередитися виключно на навчанні. З цієї причини Ешлі і вирушила на віддалену територію, де розташований ізольований від усіх пансіонат. Тільки поринути в думки їй не дають дивні події, які відбуваються з нею все частіше. З приходом темряви становище героїні ускладнюється. Ночами Ешлі стала бути черниця.

Вона стоїть біля дверей в її кімнаті. Поступово дівчина розуміє, що за її виглядом ховається справжнє зло. У міру протікання ночі усвідомлення цього стає все чіткіше. Погана черниця демонструє своє справжнє обличчя, яке відоме лише небагатьом. Героїня відмінно усвідомлює, що життя її відтепер знаходиться в серйозній небезпеці. Належить пройти нелегкий шлях, щоб вибратися з уз поганий черниці і покинути цей пансіонат.

Цілком ймовірно, що доля може жорстоко розпорядитися з Ешлі і тоді вона ніколи не зможе повернутися до минулого життя і своїх планів на майбутнє. Фільм Погана Монахиня (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Скотт Джеффрі
Актори: Люсі Чаппел, Бекка Хірані, Петсі Принц, Кріс Кей, Кассандра Френч, Тіффані-Еллен Робінсон, Міка Хокман, Брайсон Деккер, Томас Мейланд