Крейг живе в сучасному європейському місті. Він молодий, амбітний і повний різних ідей. Герой любить подорожувати і захоплюється фотографією. Де б він не був, камера завжди при ньому. Частий погляд через об’єктив навчив його бути спостережливим і уважним навіть до самим непримітним дрібниць, на які інші люди уваги не звернуть. Так, одного разу він став помічати у людей ознаки грипу, які викликали у нього підозри. Начебто нічого такого в них не було, але щось Крейгу не сподобалося настільки, що він навіть подзвонив своєму товаришеві, у якого багато зв’язків, в тому числі і в уряді.

Як виявилося, інтуїція героя не підвела. Новий вірус грипу відрізняється від усіх, що були раніше. У інфікованих людей спочатку починається жар, потім лихоманка, потім серце зупиняється, але смерть не настає. Людина перетворюється в Живий труп, тобто в зомбі. Колись Крейг думав про те, що зомбі-апокаліпсис може початися на планеті, тому навіть виробив для себе план дій на цей випадок.

Тепер, схоже, прийшов час їм скористатися, але чи буде він дієвим? Та й чи зможе молода людина взагалі навіть наважитися зробити те, що задумував коли-то? Фільм План «Z» (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стюарт Бреннан
В ролях: Стюарт Бреннан, Mark Paul Wake, Вікторія Моррісон, Юджин Хоран, Террі Дірі, Brooke Burfitt, Ізабелла Кэйли, Наталі Целино, Іон Рідж, Томас Кумбз