Якщо ви зіткнулися з цим дивним містичним створенням, запам’ятайте головне – тепер вам краще ніколи не спати. В іншому випадку Пісочна людина проникне у ваші сни. Головна героїня фільму – маленька дівчинка, яку суспільство намагається втиснути в свої жорсткі рамки, не розуміючи якою дивовижною і дивною силою вона володіє. Незважаючи на те, що їй всього вісім років, ця дитина пережила багато. Її батько загинув, і тепер Малятко виховує рідна тітка. Але крім цього бідній дитині доведеться переживати пильну увагу оточуючих. Надмірна увага лікарів, постійні розпитування поліцейських, безперервні візити соціальних служб. Все це порядком стомлює і набридає. Але і це не головне.

Дівчинка щоночі бачить один повторюваний кошмар. Уві сні її переслідує жахливе створіння, яке звуть Пісочна людина. Даремно лікарі твердять в один голос, що це її підсвідомість так малює їй зло, і він – просто вигаданий персонаж, оживало тільки на сторінках книг. Вона знає страшну правду – Сендмен існує, і він реальний. Все навколо вмирають в страшних муках. Але головне, він вбиває тих людей, які навмисне або навіть випадково образили дівчинку. Таким своєрідним способом цей монстр її опікується. Фільм Пісочна людина (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ніхто не вірить бідоласі, а криваві вбивства тим часом тривають, трапляючись все частіше. Скоро Пісочне створення повністю покине світ мрій і влаштується в нашому світі, а нічим хорошим це не виллється.

Режисер: Пітер Салліван
Актори: Хейлі Дафф, Тобін Белл, Шон Сайпос, Shae Smolik, Аманда Вайсс, Рікко Росс, Джейсон-Шейн Скотт, Мік Ігніс, Лінн А. Хендерсон, Пол Логан