Група підлітків вирішується на пограбування місцевої закусочної. Після закінченої справи хлопці опиняються в лісі, в якому знаходять будинок, що стоїть в самій середині деревної хащі. Будівля виявляється покинутим, але вони все-таки приймають рішення вивчити це приміщення. Зайшовши всередину, підлітки зустрічають таємничого незнайомця, який з незрозумілих причин лежить, а навколо нього накреслено коло. Незнайомець запевняє молодих людей, що їм необхідно зайти в коло. Нічого не підозрюючи, вони погоджуються і роблять так, як він говорить. Але виявляється, що це був обман.

Коло-пентаграма, яку використовують в старовинних ритуалах, спрямованих на збір невинних людських душ. Хлопці опиняються в пастці. Але вони знаходяться в абсолютній безпеці, поки не покинуть коло, зроблений із запалених свічок. Фільм Пентаграма (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Якщо хтось із них покине безпечний периметр, то ризикує тим, що його душа буде поглинена древньою темною сутністю. Чи зможуть молоді хлопці впоратися з небезпекою і вибратися живими?

Режисер: Стів Лосон
Актори: Майкл МакКелл, Ніколас Болл, Хлоя Фарнворт, Рейчел Уоррен, Алексіс Родні