У центрі уваги фільму знаходиться подружня пара. Роберт і Елла давно мріють переїхати в тихе провінційне місто. Накопичивши достатню грошову суму, вони нарешті виконують заповітне бажання. Молоді люди набувають невеликий, але дуже затишний будинок в маленькому містечку. Вони в’їжджають в своє нове житло якраз напередодні Хеллоуїна. Місцеві жителі готуються з помпою відзначити улюблене свято. Вони ще не знають, що багатьом городянам не вдасться пережити цю ніч. Дві дівчини-підлітка, надівши потворні маски і озброївшись холодною зброєю, починають нещадно розправлятися з усіма, хто попадається їм на шляху.

Увірвавшись до школи, вони холоднокровно вбивають директора освітнього закладу. Однак приятельки не мають наміру зупинятися на досягнутому. Незабаром вони добираються до будинку Елли і Роберта,які і не підозрюють про небезпеку, що загрожує їм. Побачивши світ у вікнах, Збочені садистки вриваються в їх житло. Подружжя чимало здивовані появі в їх житлі тендітних дівчат, з голови до ніг забризканих кров’ю. Фільм Паршиві вівці (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головні герої просто не можуть повірити в те, що дві милі подружки здатні без докорів совісті вбивати людей за допомогою будь-яких підручних засобів. На голови Роберта і Елли обрушується саме жахливе випробування в їх житті.

Режисер: Брайан Койн
В ролях: Бріа Грант, Грехем Скіппер, Андреа Коллінз, Alycia Lourim, Ханна Прічард, Danielle Reverman