Кілька приятелів-студентів після здачі всіх іспитів вирішують відправитися на невеликий відпочинок в одне дуже мальовниче і віддалене місце. Зібравши всі необхідні речі для поїздки, вони рушають в дорогу. Однак на середині шляху головні герої стикаються з несподіваною проблемою. Їх машина ламається далеко від будь-якого мотелю або містечка. Стільникові телефони молодих людей теж виявляються марні через відсутність сигналу. Опинилася в складному становищі компанії залишається сподіватися лише на допомогу рідко проїжджаючих повз автомобілістів. Тим часом невдахи мандрівники привертають увагу кровожерного маніяка, який живе на розташованій неподалік фермі.

Він не збирається упускати можливість як слід повеселитися, розправившись з кожним з непрошених гостей поодинці. Озброївшись різними сільськогосподарськими інструментами, лиходій відправляється на полювання за безтурботними студентами. Напад підступного психопата валить головних героїв у справжній шок. Нелюд не залишає їм жодних шансів на порятунок. Фільм Опудало (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чи зможуть товариші вижити в цьому кривавому пеклі? Або їх мертві тіла стануть відмінним матеріалом для створення лякав, які душогуб має намір встановити на тутешніх кукурудзяних полях?

Режисер: Стюарт Стоун
В ролях: Семмі Барбер, Остін Даффі, Ханна Гордон, Мааор Зів, Умед Абдулла, Дерек Крістофф