В епіцентрі цієї картини жахів знаходиться група молодих людей. За сюжетом «Обитель привидів» одного разу вони натрапили на вельми дивний покинутий будинок. У цій будівлі наші герої виявили портал в інший вимір. Цікавості молодих людей можна тільки позаздрити — вони вирішили перевірити, що ховається по ту сторону порталу. Їх чекав несподіваний і досить страшний сюрприз, адже в цьому порталі живуть справжні привиди, які не потерплять того, щоб їх спокій хтось потривожив. Тепер молоді люди повинні докласти максимум зусиль, щоб вибратися з цього зловісного виміру. Сім’я Абиманью Кариндра поселяється в таємничому старому готелі, розташованому далеко від цивілізації.

Його дружина Софія, двоє дітей і сестра Шейла, благополучно розташовуються в безлюдному будинку, збанкрутілим багато років тому. З тих пір, затишне містечко пустує і дуже рідко стає притулком для туристів. Герої фільму навіть не припускали, що в цьому готелі знаходиться портал у світ мертвих.

Зовсім скоро, їм належить зіткнутися з моторошними істотами з потойбічного світу, і люто битися за власні життя з самим дияволом… Фільм Обитель привидів (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Witra Asliga, Шиам Рамсей
В ролях: Бейм Вонг, Фуад Ідріс, Haydar Salishz, Jelita Callebaut, Bima Azriel, Windy Dwiapsari, Nadine Alexandra, Marsha Aurelia, Chris Laurent