Емі Барретт медсестра 30 років. При евакуації з Флориди сталося масивне автомобільне скупчення, і вона перенесла травму голови. Її госпіталізують до лікарні загального профілю. Коли Емі приходить до тями, то чує, як жінка-лікар і її колега Вільям обговорюють наближається ураган Сібіл категорії 5, з-за якого можуть закрити об’єкт. Емі згадує, як сиділа в пробці перед аварією. Емі прокидається і виявляє лікарню напівпорожній. Вона одягається і виходить, бачить, що психіатр розмовляє з пацієнткою Офелією. Ні Офелія, ні психіатр, а також священик і інші співробітники лікарні не можуть бачити Емі. Вона знову згадує пробку, потім приходить до тями.

Коли Емі досліджує будівлю на цей раз, дві медсестри Тара і Стефані змушують Емі повернутися в свою кімнату. Їй це здається підозрілим. Емі зустрічається з Райаном і Джен. Психіатр перериває бесіду між Емі, Райаном і Джен і заявляє, що Райан і Джен-уявні друзі Емі. Райан згадує, що він і Джен пройшли через той самий досвід, як і Емі, раніше. Фільм Неоперабельна (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Райан попереджає, що Емі не може померти в лікарні — інакше їй доведеться залишитися там назавжди. З невідомих причин, Емі якимось чином потрапила в петлю повторюваних подій між пробкою і лікарнею.

Режисер: Крістофер Лоуренс Чепмен
В ролях: Даніель Харріс, Кеті Кін, Кріс Хан, Джефф Дентон, Ізабелла Софія Менна, Кристал Кордеро, Джин Майкл, Шарон Ланай Чепмен, Мішель Марін