Фільм Наречена (2016) дивитись онлайн в HD якості


До того моменту, коли пара приймає рішення про законну реєстрацію шлюбу, молоді люди знаходяться на піку ніжних відносин. Але якщо спокусливу дівчину, яка найближчим часом повинна надіти на себе весільний наряд вкусить істота бігфут, Вона починає вести себе неприродним чином. Дівчина може спробувати заподіяти зло своєму обранцеві. Дама може навіть з’їсти нареченого. Чи є панацея від такого дивного захворювання? Як врятуватися від неминучої розправи нещасному закоханому? Є якась протиотрута, яка може ефективно повернути постраждалу в світ нормальних представників суспільства?

Хто вирішує подібні проблеми? Або хлопцеві доведеться змиритися з часткою вигнанця, слідами якого йде кровожерна жінка, яка відчуває гострий голод? Чому одна приваблива особа зібралася зжерти свого коханого? Де водяться таємничі створіння, що несуть незвичайний недуга невинним панночкам? Як можна уникнути наслідків зустрічі з міфічним проявом «темних сил» на планеті?

Чи не пошкодитися розум представниці прекрасної статі назавжди, якщо вона пережила незвичайне випробування? Як знайти можливість управління власними вчинками? Фільм Наречена (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Марк Аллен Майклс
В ролях: Керрі Кіган, Дуглас Тейт, Денні Ленг, Стейсі Лейн Вілсон, Тоні Снегофф, Кейт Риис Дейвіс, Aaron Kai, Dallas Valdez, Jake Wagner, Роберт Акрес