Рішення провести час разом у лісовій глушині, подалі від знайомих і рідних, для групи друзів-випускників закінчується зовсім не так радісно, як вони планували. П’ятеро знайомих з дитинства дівчат і хлопців відправляються на тиждень чудовий будинок на березі озера, щоб насолодитися канікулами в компанії один одного. Запасшись випивкою і їжею, вони проводять в райському містечку чудовий день і ніч, проте вже на наступний день події приймають неприємний поворот, коли на тілі однієї з дівчат виявляються страшні виразки, ознаки невідомою і небезпечної хвороби.

Захворювання розвивається з неймовірною швидкістю і легко передається оточуючим. Не знаючи, як вчинити, друзі опиняються перед вибором: допомогти постраждалим або рятувати самих себе. Як ніби цього мало, новини про жахливий вірус, з яким вони зустрілися, поширюються по окрузі. Ці звістки припадають не до смаку фермерам, що мешкають в глибинці. Фільм Лихоманка (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ніхто не бажає отримати в сусіди непояснюване лікуванню, небезпечне і жорстоке захворювання, а отже, позбутися від нього необхідно раз і назавжди, самим радикальним методом.

Режисер: Тревіс Заривны
В ролях: Гейдж Голайтлі, Меттью Даддарио, Семюел Девіс, Надін Крокер, Дастін Інгрем, Ренді Шульман, Джордж Гріффіт, Тім Заджарос, Аарон Трейнор, Луїз Лінтон