Фільм Квест. Гра починається (2017) дивитись онлайн в HD якості


Кілька чоловіків, обличчя яких перекошені гримасою жаху спішно закопують в пустелі шкатулку. У Лос-Анджелесі господар атракціону в жанрі квесту з гіркотою розуміє, що кращі часи його дітища минули в минуле. Відвідувачів все важче налякати і здивувати. Конкуренція величезна і придумати, щось дійсно лякає неймовірно складно. Необхідно оплачувати багато рахунків, проте грошей катастрофічно не вистачає. Головний герой намагається придумати все нові способи по збереженню свого колись прибуткового бізнесу.

У пошуках оригінальних ідей він заходить в звичайну антикварну крамницю, де його увагу приковує старовинна скринька з якоюсь зловісною привабливістю. Для створення нового сценарію хлопець набуває її. Група нових гравців прибуває для участі в екстремальній забаві. Скринька зайняла своє почесне місце серед ігрових атрибутів. Ніхто й уявити не міг, що невинний атракціон перетвориться на жорстоку гру на виживання, після того як герої почнуть помирати по-справжньому.

З приміщення, де проводиться квест неможливо вибратися і ніхто не розуміє, що тут відбувається. Упорядник гри намагається врятувати людей і сам потрапляє в смертельну пастку. Фільм Квест. Гра починається (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пітер Дьюкс
В ролях: Скит Ульріх, Шон Янг, Крістін Донлон, Ренді Вейн, Метт МакВей, Ешлі Галлегос, Хейлі Голдштейн, Іяд Хаджджадж, Абрахам Джастіс, Тейлор Джон Підмонт, Хейлі МакЛафлін, Корбін Тимбрук, Шелбі Джейнс, Джон Девіс Уолкер