Події розгортаються на заводі Майкро Еліт. Для проведення перерахунку групі співробітників довелося залишитися в нічну зміну. Навіть додаткова робота не зіпсувала хлопцям настрій. Вони весело проводять час, влаштовуючи розіграші. Телефонні дзвінки в поліцію – частина розважальної програми. Водночас безжальний маніяк влаштовує страшне полювання на робітників. Перші жорстокі вбивства не були помічені. Співробітники настільки захопилися розіграшами, що не помітили дивних зникнень колег. Потроху люди помічають деякі дивацтва, що відбуваються на заводі. Їм варто було б подбати про свою безпеку трохи раніше. З’являються такі жертви кровожерного маніяка.

Немає сенсу зв’язуватися з поліцією, яка не сприймає всерйоз дзвінки з заводу, так як не раз ставала жертвою розіграшу. Хлопці опиняються в пастці. У героїв не залишається надії на сторонню допомогу. Необхідно боротися власними силами. Психопат налаштований рішуче: вбити всіх робітників. Його обличчя приховує кривава маска.

Вбивцею може виявитися навіть близький знайомий з числа тих людей, які несподівано зникли. З ким хлопці мають справу? Як перемогти таке зло? Фільм Кривавий скелет (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Darragh Clancy
В ролях: Desmond Bird, Aisling Brady, Tony Brennan, Darragh Clancy, Adam Coates, Ейслінг Кронін, Дес Дейлі, Francine Darby, Конор Дін Сміт, Miriam Devitt