Фільм Клоунтергейст (2017) дивитись онлайн в HD якості


Емма — молода дівчина, яка навчається в невеликому американському містечку. Крім навчання, вона також підробляє в місцевому магазинчику, в якому кожен день зустрічається з місцевими жителями, завжди готовими скласти компанію протягом всього дня. У Емми є кохана молода людина і подруга, так що в житті студентки все складається сприятливо. І єдина річ, яка лякає головну героїню ще з дитячих років, так це одна дуже дивна фобія… Вона до чортиків боїться клонів. Дана фобія зазвичай проходить з віком.

Однак навіть став дорослою, Емма продовжує відчувати панічний страх при вигляді людей, одягнених в клоунський костюм. Вона і уявить собі не могла, що вже зовсім скоро їй доведеться зіткнутися зі своїм найбільшим страхом в життя лицем до лиця. Все почалося з звістки від місцевого шерифа поліції про те, що в місті було скоєно кілька звірячих вбивств. Причому співробітникам так і не вдалося вийти на слід того психопата, який наважився на таке.

Над жителями нависає смертельна загроза, яка знаходить форму у вигляді клоуна. І тепер цей привид-маніяк в костюмі клоуна буде усувати будь-кого, хто встане у нього на шляху. Фільм Клоунтергейст (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Aaron Mirtes
В ролях: Бріттані Белланд, Johnjay Fitih, Madeleine Heil, Берт Калвер, Aaron Mirtes, Ерік Корбін, Monica Baker, Jesse Mendelsohn, Caity Runger, Тому Сейдман