Коли головна героїня прокинулася в кімнаті, то зрозуміла, що абсолютно нічого не пам’ятає, що з нею сталося напередодні. Озирнувшись, вона зрозуміла, це дуже дивне місце. Все вказує, що хтось невідомий затягнув її сюди, але чому ж він не дає про себе знати – незрозуміло. Намагаючись згадати, хто вона і навіщо опинилася в даному місці, дівчина стикається з розчаруванням. Всі її спроби виявилися безуспішними, та й попереду чекали вельми неприємні сюрпризи. Через деякий час їй вдалося виявити дивні підказки, які чомусь нагадали полонянці про своє минуле. Все це допомогло їй згадати, ким вона є насправді.

Тільки під час пошуку відповідей на ряд дивних питань героїня починає розуміти, що знаходиться в приміщенні жодна. Її мучать паранормальні істоти, а також неприємні бачення, які здатні неабияк нашкодити їй. Щоб знову опинитися на волі, їй належить зрозуміти суть жахливих видінь і надприродних істот. Зле явище несе за собою жах і розчарування, лякаючи до глибини душі нещасну дівчину.

Не залишаючи своєї мети вирватися назовні, вона поспішає реалізувати поставлену задачу, не шкодуючи себе, як би складно це не було. Фільм Кімната погибелі (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Кейес
Актори: Ніколас Болл, Claire Jared, Карл Кіршнер, Деббі Рошон, Johanna Stanton