Кожна дитина мріє про нормальну сім’ю, але це особливо добре розуміють ті діти, які є сиротами. Адже саме вони так сильно бажають мати тата і маму, які могли б їх опікати і любити так само сильно, як і вони. Бадді-це ім’я хлопчика, який колись ще маленьким потрапив в мішок Санта-Клауса. Це було тоді, коли сам Санта-Клаус прилетів до них на санях в притулок, щоб роздати подарунки і привітати з Новим роком дітей всіх. Саме тоді Бадді вирішив, що найкраще буде сховатися в мішку у дідуся, і тоді він опинився незабаром на Північному полюсі. Там було дуже холодно і красиво. Там виявилося дуже багато помічників Санти — ельфів.

Всі вони були маленького зросту, але дуже спритний, а також — ділові, так як їм щороку доводилося виконувати дуже важливу роботу, адже весь світ був у їх руках. Коли Бадді виростає, він розуміє, що бути вихованим ельфами — це круто, і жити на Північному Полюсі — теж просто чудово, але все ж він хотів би знайти свого рідного батька, Уолтера Хоббса. Санта Клаус дозволяє йому відправитися в Нью-Йорк, щоб відшукати тата, хоча той навіть не підозрює про те, що у нього є син.

Бадді дізнається, що Уолтер, його батько, знаходиться в списку поганців, що засмучує його. Але ж все справедливо-його батько веде розгульний спосіб життя. Фільм Ельф (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джастін Прайс
Актори: Natassia Halabi, Гебріел Шваленштокер, Ласситер Холмс, Ліза Мей, Viviana Ozuna, Joseph Daniel Ellis, Ліс Бест, Margareta Fratila, Loren Haskins Alonzo, Пет Тернер