У Гетліні вже багато років немає жителів старше 17 років. Всі, хто досягає повноліття, відправляються на кукурудзяні поля, де їх чекає жахливе кровожерне божество, яке завдяки цим жертвам не виходить за межі своїх володінь. Але діти аж ніяк не відчувають себе в небезпеці. Навпаки, вони щиро поклоняються своєму богу і з радістю віддають свої молоді життя. А ось Рут не захотіла. Рання вагітність перебудувала не тільки гормони, але і свідомість і дівчина зважилася на відчайдушний крок. Втеча вдалася, але вона втратила з уваги, що на її ще не народжену дитину членами секти були покладені певні надії, і просто так відпускати її ніхто не збирається.

Кілька років Рут вдавалося приховувати від переслідувачів, переїжджаючи зі своїм сином з місця на місце, але таке життя довго тривати не може. Хлопчику потрібно вчитися, заводити друзів і взагалі він вже дорослий, щоб вирішувати свою долю. Та й часу пройшло занадто багато. Однак божевільні від своїх планів досі не відмовилися. Фільм Діти кукурудзи: Втікачка (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона дуже сильно переживає за себе і свою дитину. Молода матуся опиняється на роздоріжжі двох доріг. Їй слід зіткнутися зі злом і постаратися раз і назавжди перемогти його або позбудеться свого сина.

Режисер: Джон Гулагер
В ролях: Марсія Міллер, Ебігейл Хетчетт, Лінн Ендрюс III, Джейк Райан Скотт, Моллі Ніккі Андерсон, Лорри Чілкоут, Мері Кетрін Брайант, Деббі Такер