Увага фільму зосереджена на молодій людині на ім’я Ділан. Він відрізняється активним і допитливим характером. Хлопець не любить сидіти на місці, страждаючи від нудьги. Він регулярно влаштовує походи для своїх друзів по дикій місцевості. Молоді люди є досить досвідченими мандрівниками. Вони без проблем долають складні багатокілометрові маршрути, покладаючись в дорозі лише на власні сили. Одного разу один з головних героїв помічає на фотографії великого друкованого видання рідкісне дерево. Товариші тут же спалахують ідеєю дістатися туди, організувавши новий похід.

При цьому хлопці прекрасно розуміють, що їх чекає нелегка подорож. Надзвичайно рідко трапляється в природі дерево росте у важкодоступному місці. Ділан і його приятелі опрацьовують маршрут до кінцевої мети. Прихопивши з собою намет і запаси їжі на кілька днів, вони рушають в дорогу. Незабаром молоді люди досягають глибокого каньйону, на дні якого і знаходиться шукане дерево. Вони обережно спускаються в ущелину. Фільм Дикий похід (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

При цьому через неуважність друзі втрачають карту. Все це ускладнює їх і так непросте завдання. І все ж головні герої продовжують свої пошуки. Причому вони ще не знають, з якими жахами їм належить зіткнутися в цій безлюдній і похмурої місцевості.

Режисер: Mark Forstmann
Актори: Бен Гюренс, Райан Джонсон, Елла Скотт Лінч, Сократіс Отто, Біллі Прічард