На весняні канікули школярі вирішили відправитися на машині в подорож до Флориди. Літні канікули, відрив з друзями, поїздка не віщувала ніякої біди. Але по дорозі машина зламалася і молодим людям довелося звернутися за допомогою на найближчу заправку. Там вони відшукали чоловіка – власника заправки на ім’я Рой, який спочатку здався їм дуже дивним. Це була єдина людина, яка змогла б їм допомогти. За словами Роя, лагодження машини займе багато часу і тому він запропонував хлопцям переночувати в своєму будинку. Але виявляється, що його будинок не такий простий.

Раніше в ньому жила відьма, яка вбила в цьому будинку багато людей і тримала в страху всю округу. Але виявилося, що відьма не просто вигадка. Вона існувала насправді і була матір’ю Роя. Всі дзеркала в будинку завішені щільною тканиною. Мати Роя вважала, що через дзеркала є зв’язок з потойбічним світом. Події, що відбуваються в будинку, спочатку не викликали у гостей вдома нічого, крім інтересу і подиву. Але потім вони переконалися, що знаходяться в небезпеці, і намагалися викликати на допомогу поліцію. Фільм Чотирнадцятий виїзд (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

За номером 911 їм сказали, що такої адреси не існує, і господар будинку починає вести себе дуже підозріло і змушує хлопців і дівчат з’ясувати, що ж насправді відбувалося в цьому будинку.

Режисер: Joe Salcedo
В ролях: Лаура Фленнері, Ештон Лі, Ентоні Дель Негро, Джемі ноші, Джон Шнайдер, Том Сайзмор