Нещодавно у двох головних героїв фільму після тривалої хвороби помер батько. У передсмертному посланні покійний заповідав розвіяти свій прах у невеликого заміського будиночка, багато років належить їх сімейству. Брат з сестрою відправляються в поїздку, прихопивши з собою друзів. Вони збираються поєднати приємне з корисним, відпочивши в тиші дикої природи. Через кілька днів весела компанія приятелів добирається до скромного житла, розташованого в лісовій глушині. Однак незабаром під час чергової прогулянки по околицях підлітки натикаються на кістки тварин. Дивна знахідка не на жарт лякає молодих людей.

Але вони поки що не підозрюють про існування духу, якому століття тому поклонялися індіанці. З якоїсь причини могутній демон знову прокинувся від сну. І тепер він має намір трохи повеселитися, безжально розправившись з непроханими гостями. Між тим безтурботні підлітки виявляють труп своєї приятельки, яку вони залишили на самоті буквально на кілька хвилин. Фільм Чорний струмок (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

При цьому у мертвої дівчини відсутні очні яблука. Після цього інциденту друзі планують якомога швидше забратися з цього зловісного місця. Ось тільки у підступного породження зла інші плани на цей уїк-енд.

Режисер: Джеймс Кроу
В ролях: Кріс Про Флінг, Лія Патрік, Майкл Хілл, Роберт Лоу, Бріанна Ша, Пірс Стівенс, Рейчел Веддер, Кайлі Вільямс