Цікавість людей штовхає їх на різні необдумані вчинки. Не винятком з правил стала і головна героїня. Вона завжди виявляла тягу до експериментів. Одного разу їй прийшла в голову ідея зв’язатися зі світом потойбічних сил. Дівчина вважала цю ідею цікавою, а тому приєднала до неї і своїх товаришів. Вже незабаром вона опинилася разом з друзями в старому будинку. Це місце пов’язане з моторошною історією. Люди кажуть, що тут були в минулому вбиті невинні. З цієї причини будівля всі намагаються обходити стороною, вважаючи, що в ньому оселилися страшні примари. В руках у хлопців була спеціальна дошка, яка допомагає встановлювати зв’язок з потойбічним світом.

Вона отримала назву дошка Віджа. Цей магічний пристрій змінив багато господарів, але чи змогла річ зробити їх щасливими-невідомо. Вже в перші хвилини проведення експерименту героїня і товариші усвідомлюють, що ситуація виходить з-під контролю. Стає очевидним той факт, що експеримент здатний негативним чином відбитися на майбутньому хлопців.

Небезпечна ідея не призводить до хеппі-енду. У подальшому все стає ще серйозніше і їм доводиться відстоювати своє право на існування, що зробити дуже непросто. Фільм Будинок Уїджі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бен Демари
В ролях: Ейвері Хоббс, Міша Бартон, Erin K Clark, Grace Demarco, Скарлет Салем, Марк Гроссман
Прод