Хеллоуїн — це завжди свято для багатьох людей, і завжди дуже хороший спосіб отримати багато вигоди з цієї суєти, так як люди готові віддавати багато грошей за те, щоб їх розважали і якомога більше лякали. Чим більше жахів, тим більше платять за це їм грошей. Саме тому, всі намагаються на цьому святі нажитися. В цьому місті існує одна дуже знаменита п’ятірка, яка прославилася колись давним-давно, адже саме вони як би подали ідеї, щодо страшилок. Тепер вони відомі всім по інтернету, і не тільки по своєму місту. Адже колись, минулого року, вони потрапили в серйозну халепу, і досі вони не знають, чи був це серйозний розіграш, або ж по-справжньому їхнє життя перебувало в небезпеці.

Ця п’ятірка складається з чотирьох хлопців і однієї дівчини. Тоді дівчина була замкнена в труні. І вона боролася зі своїм життям, боролася, щоб врятуватися. Тоді ще було про це навіть відео, адже ніхто з них не підозрював про те, що все так серйозно. Фільм Будинки, побудовані в жовтні 2 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тепер хлопці думають про те, як провести відмінно свято, і для них, як для особливо досвідчених, доведеться пошукати щось особливе, щоб їх хоч щось зміг налякати. Але вони навіть не підозрюють, що залишилися темні сили, які можуть будь-якого залякати до смерті.

Режисер: Боббі Роу
В ролях: Бренді Шефер, Зак Ендрюс, Мікі Роу, Боббі Роу, Джефф Ларсон, Bob Ballou, Clicks, Margee Kerr, Міні Кішш, Такеру Кобаясі