Красуня мріє дотемна повернутися додому, проте поки спроби щось змінити залишаються безрезультатними. Несподівано її підхоплює проходить повз машина, незабаром виявилося, що за кермом недоброзичливець, картина «Автостопна різанина» покаже, що на думці у злочинця і як буде викручуватися попутниця. Дівчина починає відчайдушно чіплятися за життя, щоб вижити і не стати легкою здобиччю насильника. Звідки в неї з’явилася ця спрага, героїня не усвідомлює, завзятість, тяга, воля єдиним фронтом допомагає невдаху чинити опір натиску. Сила оптимізму ставати міццю мінливостей долі. Віддати себе на наругу дівчисько не збирається, значить, без боротьби не здасться.

Чи є шанс у нещасної, невже безжальний урок долі виявиться настільки гірким, що відведе в смердюче болото. Чи вдасться лиходієві образити беззахисну дівчину. Проводячи ніч в жаху, героїня сподівається здобути важку перемогу, навіщо тужливий результат, якщо юної і повної сил персони хочеться вціліти в кривавому місиві. Процес затягується, тиран сильний і хитрий, результат поки не відомий, тільки мертвою хваткою вдасться придушити ката.

Дівчина борець, вона має жорсткі якості, значить, Надія є. Скоро Світанок, на чиєму боці виявиться удача, невже лінчевателю пощастило впоратися з панянкою? Фільм Автостопна різанина (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джеймс Л. Биллс
В ролях: Елі ЛаМай, Джон Бліт Беррімор, Каліста Кэрредин, Кетерін Кронін, Рокі Крістофер, Аллен Перада