Наповнений пасажирами автобус вирушає в дорогу на великий музичний фестиваль. Молодим людям належить провести в дорозі кілька годин. Так що від нудьги і життєрадісні юнаки і дівчата влаштовують міні-вечірку з морем алкогольних напоїв в салоні автобуса. Тим часом водій транспортного засобу робить вимушену зупинку прямо посеред безлюдної траси. Незадоволені даною затримкою приятелі залишають автобус, щоб насолодитися свіжим повітрям. Однак ця пустельна місцевість населена кровожерливими чудовиськами, які не проти поласувати непроханими гостями. Поява потворних монстрів надає на головних героїв протверезне дію. Але більшої частини бідолах не вдається врятуватися від зубів і лап огидних створінь.

Єдиним укриттям для людей, що залишилися в живих, стає знерухомлений автобус. Незабаром вони усвідомлюють всю тяжкість ситуації, що створилася. Їм не доводиться розраховувати на чиюсь допомогу протягом найближчих годин. Приятелям залишається лише тримати оборону від полчищ нещадних чудовиськ. Тільки так у них зберігаються хоч якісь шанси на виживання.

Тим часом монстри готуються до останнього штурму притулку, в якому влаштувалися до смерті налякані головні герої. Фільм Автобус в пекло (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рольф Канефскі
В ролях: Тара Рід, Седі Кац, Девані Пінн, Аарон труну, Елісса Брі, Бен Стобер, Дж. Спенсер, Бренна Далі, Наиля Шакірова, Хейді Мур