Коли одружений чоловік дізнався про те, що йому залишилося спадок після покійного родича, він був неймовірно щасливий. Ця новина дещо здивувала його. Зраділий чоловік, змушений перебувати в квартирі з молодою дружиною на орендованої житлової площі, хотів якомога швидше вступити в свої права. Спадок йому залишив рідний дядько Олександр, який вирішив порадувати особняком племінника. Родич був іменитим медіумом. Він професійно займався різними заходами, намагався налагодити контакт зі світом потойбічних сил. У своєму будинку він на постійній основі проводив спіритичні сеанси, що негативним чином відбилися на обстановці всередині приміщення.

Кругом були похмурі стіни, що наштовхують на дивні думки про існування інших світів, про які невідомо нічого більш людині. Подивившись на старий особняк, а також його похмурість, подружжя зрозуміло, що їм належить переїзд найближчим часом. Вони побажали почати облаштовувати свій побут, розбираючи речі покійного дядька, щоб викинути старий мотлох.

У цей час їм попалися в руки дивні предмети, один з них – камера Кірліана. Вона дозволяє робити фото, на яких прекрасно видно людську ауру. Фільм Аура (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стів Лосон
В ролях: Шейн Тейлор, Рула Ленска, Денис Морено, Стівен Долтон, Джанін Нерисса, Джей Сазерленд