Небезпечний рецидивіст, який отримав у кримінальних колах прізвисько 42-66, прославився великою кількістю злочинів, скоєних безкарно за багаторічну, протизаконну діяльність. Одного разу досвідчений злочинець скоїв фатальну помилку і опинився в руках оперативно спрацювали поліцейських. В результаті суддя засудив його до тривалого відбування заслуженого покарання у в’язниці. Минув час, колишній ув’язнений на свободу виходить, щоб влаштовувати заново власне життя. Довге перебування за ґратами не сприяло зміні життєвих пріоритетів запеклого кримінальника.

Опинившись на волі, він змінюватися не збирається в кращу сторону, а відправляється на пошуки колишнього подільника, з яким вони неодноразово провертали успішно незаконні справи. Після налагодження контакту, напарники приступають до планування злочину. Невиправні порушники закону просто жити інакше не вміють, звичне заняття приносить їм, крім хорошого прибутку, величезне задоволення. Фільм 42-66 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вони давно втратили здатність відчувати людські почуття, які не дозволяють страждання доставляти іншим. Бандити володіють неврівноваженою психікою, не контролюють в моменти емоційних сплесків свої дії.

Режисер: Dario Almerighi
В ролях: Стефанія Боніні, Боніні Міно, Fabrizio Bordignon, Mario De Lillo, Коррадо Соларі