Фільм Зошит смерті (2017) дивитись онлайн в HD якості


Головний герой звичайний процвітаючий в навчанні студент на ім’я Лайт, батько якого працює в поліції. У нього хороше ставлення з сім’єю, з однокурсниками, а ось з характером у нього інша історія, адже у нього загострене бачення своєї справедливості. Незабаром до такої позитивної людини потрапляє в руки дивний зошит, на обкладинці якого було написано — «Death note». Наш герой дивується, що це за зошит, але бере з собою. Прочитавши цей зошит він думає що це дурний жарт. Адже в ній було написано, що її володар може вписати ім’я будь-якої людини, якого хоче вбити і надалі ця людина помре.

Незабаром Лайт не повірив власним очам, коли зошит дійсно спрацьовує. Він вирішується за допомогою неї боротися з несправедливістю, а саме боротися зі злочинністю на вулицях свого міста. Зараз прочитавши зошит більш уважно Лайт дізнається, що туди можна вписати ще й обставини та причину смерті жертви. Сп’янілий своїми новими здібностями, він вбиває людей, які на його думку не варті життя. Таке не може бути непоміченим, адже він вбиває куди більше людей ніж помирало раніше, і цією справою зацікавилося ФБР.

Тепер перед Лайтом з’являється вибір — продовжувати свою справу, і при цьому за ним буде вестися полювання або піти, не караючи несправедливість, що на його думку абсурд. Фільм Зошит смерті (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Адам Вінгард
В ролях: Джессіка Маклеод, Олена Медвідь, Нат Вулф, Метт Андерсон, Майкл Шамус Уайлз, Пол Накаучі, Віллем Дефо, Маргарет Куеллі, Ши Уігхем, Лійка Стенфілд