Безробітний невдаха Чарлі пристрастився до сильних наркотиків, наслідок яких стало різке погіршення пам’яті і повне дежавю. В його голові твориться всяка чортівня. Але хлопцеві все одно, він не може відмовитися від наркозалежності, так як бачить в цьому сенс свого жалюгідного існування. Щоб не втратити допомогу по безробіттю він погоджується взяти участь в експериментальній програмі реабілітації, яку проводять в технологічних лабораторіях вивчення пам’яті «Інфініті». Випадок Чарлі і картини надзвичайно зацікавив вчених. За всіма показниками він їх «клієнт». Дослідники збираються регресувати до його підсвідомості, коли той «чистий» і перепрограмувати його мозок.

Але в його випадку експеримент дав збій, і молода людина втрачає свідомість. Коли він приходить до тями, то виявляє дивність, що тепер є бранцем тимчасової петлі, що змушує його знову переживати один і той же день. Неприємним моментом виявилася не тільки цей унікальний факт, але і те що його галюцинації посилилися, не бажаючи відпускати його. Технічний гуру Бартон всерйоз стурбований за пацієнта, намагається допомогти героєві вибратися з трапилася аномалії, так як в звичайно підсумку, вона може вбити його.

Адже з кожним повторенням, вилазять назовні все більше темних і руйнівних спогадів останнього, про яких він вважав за краще забути назавжди. Фільм Зоо-торчок (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Навін Дев
В ролях: Деніел Ахмаді, Brian Potter Jr., Rose kRajnak, Hussina Raja, Росс Маллен, Джейсон Кінг та інші