Останнім часом стосунки молодого подружжя дали серйозну тріщину. Гвінет незадоволена тим, що Адам постійно пропадає на роботі. Вихідні ж її чоловік присвячує своєму улюбленому хобі: разом зі своїм приятелем він відправляється бродити по околицях, щоб поспостерігати за птахами і тваринами в їх природному середовищі існування. На цьому ґрунті жінка вже кілька разів влаштовувала скандали своєму судженому. Однак їй так і не вдалося нічого домогтися від свого чоловіка. Тому головна героїня змушена щодня «насолоджуватися» гордою самотою в своєму просторому особняку. Одного разу у неї народжується ідея взяти участь в черговому поході свого чоловіка-натураліста.

Адам не проти провести уїк-енд з дружиною далеко від галасливого міста на лоні незайманої природи. Після невеликих приготувань невелика компанія вирушає в дорогу. Незабаром молоді люди добираються до мальовничого місця. Тут вони і вирішують облаштуватися на нічліг. Після вечері головні герої відправляються в невеликий намет, де їм належить провести ніч. Фільм Змія (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але несподівано спокій подружжя порушує незрозуміло звідки взялася отруйна змія. У присутності плазуна вони навіть бояться зайвий раз поворухнутися. Ця ніч надовго запам’ятається Гвінет і Адаму.

Режисер: Amanda Evans
Актори: Сара Дюмон, Том Ейнслі, Skye Russell