У центрі сюжету знаходиться звичайна сім’я з невеликого провінційного міста. Щасливе подружжя виховує двох дочок-двійнят. Але одного разу їхнє життя назавжди змінюється. Дівчатка-близнюки трагічно гинуть внаслідок нещасного випадку. Убиті горем батьки не можуть повірити в те, що трапилося. Смертей улюблених дітей стає для них тяжким випробуванням. Події останніх днів ще більше зближує Роуз і Альберта, об’єднаних спільною бідою. Вони підтримують один одного, не приховуючи сліз від сторонніх людей. Поступово час заліковує страшні душевні рани головних героїв.

Вони будують плани на майбутнє, намагаючись уникати хворобливих спогадів про своїх передчасно пішли в світ іншої дочок. Тим часом в будинку подружньої пари починають відбуватися дуже дивні і загадкові речі. Вони стають жертвами болісних галюцинацій і кошмарних видінь. Поступово чоловік з дружиною розуміють, що колись на їх особняк було накладено страшне прокляття. Фільм Зловісна двійня (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І тепер древній демон збирається здійснити свій план, надзвичайно важлива роль в якому відводиться Альберту і Роуз. Молодим людям належить вступити в нерівну сутичку з породженням диявола, розраховуючи лише на себе.

Режисер: Біллі Льюїс
В ролях: Донні Боас, Кері Москоу, Девін МакГі, Шейн Каллахан, Карен Лаббе, Трейсі МакМуллан, Ерік Йохан