Фільм Зло у нас (2016) дивитись онлайн в HD якості


Таємнича організація проводить експерименти на людях. Тестуються різні склади, здатні перетворити людину в агресивну тварину, спрагле плоті. Бажаючи провести польові випробування, невеликі дози препарату вкидаються на підпільний ринок під виглядом наркотиків. Один з пакетиків з порошком дістається друзям, що відзначають День незалежності в прибережному будиночку, розташованому в самоті. У розпал веселощів вони мають намір посилити задоволення і нюхають наркотик. Тільки Брі відмовляється брати участь в тому, що відбувається, не відчуваючи потреби в подібній стимуляції.

Досить швидко товариші і наречений перетворюються. Тепер вони одержимі насильством, нападаючи один на іншого. Дівчині вдається сховатися в кімнаті, але залишаються ще вікна, через які здатні пролізти збожеволілі персонажі стрічки «Зло у нас». Примудряючись відбивати атаки, героїня не сподівається на щасливий результат. На її удачу з’являється поліцейський детектив, який розслідує протизаконну діяльність терористичного осередку. Фільм Зло у нас (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Йому належить вступити в сутичку з швидкими і сильними супротивниками, які не сприймають жалість і співчуття. Якщо отрута вирветься за межі будівлі, під загрозою опиниться весь цивілізований світ.

Режисер: Джейсон Уілльям Чи
В ролях: Дебс Ховард, Денні Запорозан, Бехташ Фазлали, Йен Коллінз, Кайлі Буш, Марина Паскуа, Тетяна Форрест, Джон Гиллич, Robert Leaf, Гарі Старкелл