Хоррор-фільм «Жах Амітівілля: Пробудження» розповідає про молоду жінку, вимушену виховувати трьох дітей поодинці. Назбирав трохи грошей, героїня бере свою сім’ю і перебирається в інше місто, де вона набуває новий будинок за досить смішні гроші. Тут вона сподівається почати життя з чистого аркуша, не підозрюючи, що незабаром стане учасницею страшних і жахливих подій. Кілька десятків років тому, в будинок, який купила головна героїня, стався злочин — батько сімейства, що мучився від бачень, в один момент взяв вогнепальну зброю і перестріляв всіх своїх рідних.

Місцеві жителі з тих пір, вважають за краще обійти цей будинок стороною. На жаль, матері-одиначці було не до того, щоб вірити в містичні забобони. Як пізніше стає зрозуміло, даремно вона не задумалась про трагічні події, що сталися багато років тому в цьому будинку. Діти починають помічати таємничі силуети і незрозумілі звуки ночами, а предмети стали пересуватися самі собою. Кожен новий день стає справжнім випробуванням.

Героїня фільму починає всерйоз турбуватися, коли її дитина повідомив, що подружився з якимось хлопчиком, хто приходить до нього ночами… Фільм Жах Амітівілля: Пробудження (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Франк Халфун
В ролях: Белла Торн, Камерон Монахен, Дженніфер Джейсон Лі, МакКенна Грейс, Дженніфер Моррісон, Томас Манн, Кертвуд Сміт, Тейлор Спрейтлер, Ава Сантана, Хантер Голігоскі