Після смерті коханого чоловіка Джойс в абсолютній залишилася самоті у великому будинку. Щоб позбутися відчуття гнітючої порожнечі, вона вирішує впустити в порожню кімнату орендаря. Вдавшись до таких заходів, жінка сподівалася знайти можливість неформального спілкування з потенційним мешканцем, що могло від сумних відвернути роздумів про мінливості долі. Одночасно це був зручний спосіб заробітку додаткового, який для підтримки необхідний благополучного існування. Незабаром їй вдається знайти відповідного кандидата для тимчасового, спільного проживання. Джойс впустила в кімнату молодого чоловіка, до якого перейнялася теплими почуттями.

Однак хлопець підвищеного не помічав уваги добродушної господині, проявляючи недвозначний інтерес до симпатичної сусідки. Абсолютно такий розклад справ не влаштовував немолоду жінку, яка вирішила ситуацію кардинально змінити розвиток подій направивши у вигідному для себе напрямку. Фільм Здається кімната (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Першочерговим завданням стало руйнування безтурботного життя симпатичної пройдисвіти, безцеремонно втрутилася в її долю. Щоб реалізувати підступні задуми, вона зважилася на різні заходи, що викликають подив і страх.

Режисер: Томмі Стовелл
Актори: Лін Шей, Олівер Район, Валеска Міллер, Райан Очоа, Linda Cushma, Casey Nicholas Price, Tonya June Moore, Майкл Харрельсон, Хосе Росете, Джастін Робертс