Головним героєм даного містичного фільму є якийсь молодий хлопець на ім’я Фатт, який, втім, не схожий на своїх ровесників. Відрізняється він своїм незвичайним і рідкісним заняттям – екзорцизмом. Обряди вигнання духів він практикує не з цікавості, природа наділила його незвичайним даром, з раннього дитинства Фатт бачить те, що знаходиться поза полем зору безлічі звичайних людей, а саме примар і духів. Саме його паранормальні здібності спонукали долучитися до невеликої кількості подібних йому людей.

Природно, його здібності залучили до нього багатьох представників мас медіа, серед яких перебувала і амбітна кореспондентка одного з видань Лінг. Однак Фатт не має наміру давати інтерв’ю, його турбує таємна загибель двох його колег, яку він має намір розслідувати. А роботу по вигнанню духів він виконує прямо в квартирі.

Своєю діяльністю герой залучив до себе небезпечного демона на ім’я Харк. Фай вступає з ним у смертельний бій. Фільм Зберігач темряви (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Нік Чунг Ка-фай
В ролях: Нік Чунг Ка-фай, Ембер Куо, Kai-Chung Cheung, Sisley Choi, Енджі Чунг, Джекі Чун, Філіп Кюн, Олена Конг, Кар Ян Лам, Вей Кеунг Лау