Сюжет фільму крутиться навколо групи американських підлітків, які викладають в мережу свої відео. Хлопці та дівчата з привілейованих сімей, займаються тим, що у вільний час ведуть відеотрансляції. Щоб не тільки знімати відео для розваги, але і заробляти на них, вони вирішують знімати свої галасливі вечірки з відчайдушними розвагами. Трансляції приносять їм непоганий дохід, кількість читачів зростає з кожним днем. Їх вільний спосіб життя з наркотиками, секс – надмірностями та іншими розвагами і привертає увагу багатьох глядачів. Один з передплатників буквально стежить за кожним новим відео підлітків, але ті не надають цьому особливого уваги, ніж роблять фатальну помилку.

Підліткам навіть в голову не могло прийти, які наслідки будуть від виставлених на показ вечірок. Відео викликають в одному фанатику бурхливу реакцію, він не готовий мириться з гріховними розвагами . Будучи релігійним праведником, він намірився розібратися з хлопцями, що пропагують «неправильне» життя.

Вважаючи, що, позбувшись від компанії хлопців, знімають настільки неналежні відео, він відчистить інтернет від поганих, він приступає до їх пошуку. Фільм Захоплені (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джо Хомокай
В ролях: Ліззі Гордон, Габріель Романеллі, Меган Меделлін, Чарлі Йен, Коуді Бруно, Івен Слоун Вайнштейн, Коуді Рені Камерон, Сем Кейн, Дірдрі Гаффні