Ідеалістично приваблива молода пара набуває приголомшливого, схожого на живого робота для допомоги, він без почуття провини, але по мірі того, як троє зближуються, їх сприйняття людства буде змінено назавжди. Звичайно цю шизофренію не дивився, але припущення б’ють в голову немов з кулемета. Швидше за все, це чергова фантазія на тему робот дорівнює людині. Пара живе в багатому домі і жінка «відпускає» прислугу додому в Гватемалу, адже вона бідненька не була там дуже давно. Треба ж, а хто буде вилизувати хату, поки її немає? А, напевно це буде робити робот, який незабаром тут з’явиться і буде як залізний дроворуб на все готовий, навіть підошви ніг лизати мовою.

А домробітниця залишившись без роботи буде кістки гризти у своїй Гватемалі, вона ж в дитинстві не мріяла про таку погану роботу, за задумом придуркуватої леді вона мріяла доїдати останній хвіст без солі на батьківщині і пиляти чоловіка. Ну а як живий тут як тут вирішить всі проблеми людства, та задовольнити всі запити зажирілої парочки теж дуже люб’язний. Фільм Як живий (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

«Це майбутнє» — посил зрозумілий, майбутнє обов’язково в своєму курячому мозку треба зв’язати з механізмами зовні схожими на людей, зробленими на якійсь фабриці такими ж офігенними машинами, прикольно.

Режисер: Джош Янович
В ролях: Akaash Yadav, Lisann Valentin, Еддісон Тімлін, Дрю Ван Екер, Марк Фамиглетти, Стівен Стрейт, Ellen Michelle Monohan, Хіларі Баррафорд, Джеймс д’арсі, Ніколас Бароуди