Минуло більше двох десятиліть. Кожен з них намагався якомога міцніше забути те, що сталося колись з ними в тому проклятому містечку. Компанія з шести підлітків тоді не тільки Пенивайза, кошмарного клоуна, перемогла, але і свої дитячі страхи і комплекси. Майк, єдиний з усіх, зважився залишитися після цього на батьківщині. Тоді його молодший братик загинув страшною смертю. А раптом вони тоді не закінчили справу, для якої призначені? Хлопець уважно стежить всі ці роки за тим, що відбувається в околицях. І найстрашніше сталося через майже 30 років. В місцевих новинах з’явилася новина про загибель дитини.

Таке, на жаль, трапляється, але на цей раз занадто багато збігів. Невже знову доведеться боротися з безсмертним злом в клоунському образі? Але один він нічого не зможе зробити. Треба зібрати воєдино колишніх друзів. Але чи захочуть вони повернутися? Сформоване життя, дружини, діти. Виявляється, вони не горять бажанням виступати в ролі рятувальників. Але каналізація знову стала місцем проживання їхнього ворога. Ніхто навіть не повірить у це, крім них. Допомогти може тільки Беверлі.

Вона була єдиною дівчиною в їх компанії тоді. Генрі і Майк домагалися її взаємності. Як вона живе зараз? Чи допоможе зібрати воєдино команду, яка зуміла всупереч усьому врятувати багато дитячих життів? Фільм Воно: Частина 2 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Андрес Мускетті
В ролях: Джессіка Честейн, Джеремі Рей Тейлор, Джек Ділан Грейзер, Джейден Либерер, Уайатт Олефф, Софіа Лілліс, Джексон Роберт Скотт, Білл Скарсгард