Головна героїня жила щасливо разом зі своїм сином до тих пір, поки його не викрадають. Жінка не розуміє, кому вона могла перешкодити, кому потрібен її син. Співробітники поліції допомогти не в змозі – на місці викрадення занадто мало доказів, ні свідків. З тугою вона згадує ті моменти, коли вони удвох були так щасливі. Вона впевнена, що дитині загрожує небезпека, тому заручається підтримкою тих, кому небайдужа подальша доля її маленької сім’ї. Їй самостійно належить розібратися в причинах викрадення, відшукати докази. Вона не знає, чи живий її хлопчик, чи достатньо за ним доглядають.

Неведення зводить її з розуму, але вона не повинна втрачати самовладання. Просування немає, а дорогоцінний час витікає, як пісок в пісочному годиннику. Перший зсув виявляється раптово, необхідно розслідувати в цьому напрямку. Здається, що розгадка вже близько, але щось невловиме упускається з виду.

Вона не зупиниться ні перед чим, щоб відшукати улюбленого сина. Їй все одно на законність використовуваних методів, на кону життя її дитини. Фільм Викрадення (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Луїс Прієто
В ролях: Холлі Беррі, Дена Гурье, Лью Темпл, Крістофер Беррі, Роберт Уокер Браншод, Курт Краузе, Річі Монтгомері, Малія Річардсон, Джастін Лебрун, Діді Костін