У центрі уваги опиняється молодий хлопець на ім’я Метью. Він навчається в школі, але на відміну від своїх однолітків у головного героя немає друзів. Після кожного навчального дня Метью відправляється додому, де його чекає жорстокий і нещадний батько. Чоловік заради забави і розваги б’є хлопчика кожен день. Мати не може захистити свою дитину, адже боїться, що їй теж дістанеться від чоловіка. Метью озлоблений, він не хоче відчувати почуття жалю. Але єдине, що скрашує його день — це зустріч з дівчиною на ім’я Клер. Головний герой давно закоханий у свою однокласницю, але зізнатися їй у своїх почуттях він боїться.

Напередодні свята Хелловін молодий чоловік запропонував Клер сходити з ним на танці. Однак дівчина відмовилася, так як зустрічається з іншим хлопцем. Засмучений Метью повернувся додому, де його знову побив батько. Тоді молода людина вирішує відправитися на танці поодинці, одягає на себе маску, щоб не видно було синців, отриманих від батька. На танцях він бачить Клер, і підійшовши до неї в масці, знову пропонує потанцювати і завести з ним розмову. Фільм Вбивства на вулиці Плайя Дель (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але дівчина відмовляється і провокує цим Метью на жорстокість і агресивність по відношенню до суспільства. З того моменту головний герой стає справжнім вбивцею, він не вірить в добро людей, тому чинить так, як поводилися з ним інші особистості.

Режисер: Шон Харт
В ролях: Девон Барнс, Райан Очоа, Бретт Джонсон, Емма Андерсон, Ніккі Лі, Ендрю Diez