Соня заміжня за заможним чоловіком, головні герої добре один одного знають, адже в шлюбі вони вже майже 10 років. Головні герої готувалися до святкування свого серозного ювілею, і все йшло за планом до тих пір, поки Соня не дізнається жахливі новини. Справа в тому, що у чоловіка головної героїні є коханка, до того ж не повнолітня. Коли Соня дізнається про такі несподівані новини вона спершу скипіла від люті, але відійшовши від цієї інформації вона приймає рішення допомогти бідній Челсі. Юна героїня знаходиться в положенні, до того ж всі її друзі і родичі від неї відвернулися, розраховувати їй зовсім не на кого.

Благо, що Соня вирішила допомогти Челсі, оскільки вона зараз знаходиться в жахливому положенні. За юною дівчиною полює її недруг, що бажає їй тільки зла. Челсі спершу з побоюванням ставиться до Соні, розраховуючи на якийсь підступ, але поступово вона почне розуміти, що це єдина людина, яка бажає їй добра. Між Сонею і Челсі будуть трепетні і близькі стосунки, як у матері з донькою. Але після народження малюка, хто його буде виховувати?

Чи зможе Челсі самостійно забезпечити дитину, або ж вона його віддасть Соні? Чи вийде у юної дівчини врятуватися від свого ворога, який мріяв її вбити? Фільм Вагітна у сімнадцять (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режиссер: Кертис Кроуфорд
В ролях: Джози Биссет, Зои Де Гранд Мезон, Роурк Критчлоу, Кристофер Роган, Корина Бизим, Джейк Мэнли, Алекса Дивайн, Конрад Пла, Тришиа Браун, Мэттью Стефиук