На перший погляд може скластися враження, що життя головної героїні склалося найкращим чином. Вона заміжня, ніде не працює, а тому займається вихованням двох спадкоємців. Тільки за красивою маскою всього, що відбувається ховається жорстока реальність, яка руйнує життя нещасної жінки. Вона шалено втомилася жити з тираном, який руйнує її життя. Він давно вже забороняє героїні вести себе так, як їй хочеться. Вона змушена підкорюватися волі чоловіка, слідуючи всім його заборонам і підкоряючись наказам. Протягом довгого часу він мучить жінку як морально, так і фізично. Розповісти про все, що відбувається в її житті, вона не може, адже чоловік займає солідну посаду і має масу корисних зв’язків.

Він є окружним прокурором. Коли його дружина набралася сміливості і здійснила втечу від тирана, прихопивши з собою дітей, чоловік оголосив їх в розшук. З цією метою він використовував свої корисні знайомства. Нещасній родині потрібно спробувати якомога довше залишатися в бігах, тільки зробити це дуже непросто. Фільм В бігах (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Завдання дуже складне, але мати бажає захистити дітей від настирливої уваги чоловіка і його жорстоких законів, та й сама ні за яких умов не бажає повертатися в будинок, де їй було настільки погано, що довелося відправитися в перегони.

Режисер: Росс Кон
В ролях: Тревор Донован, Санні Мабри, Джейсон Уайлз, Рон Рогге, Грейс Ван Дін, Рік Овертон, Ентоні Бэкман