Багато часу пройшло з тих пір, як в школі відбулися страшні події, про які стало відомо всій широкій громадськості. Час лікує будь-які рани, тому всі учасники минулої події стали потихеньку забувати про трагедію і жити звичайним життям як раніше. А сталося те, що одна вчителька старших класів на ім’я Анна Миколаївна більше не могла впоратися з собою з-за жахливого поведінки своїх учнів, нерозуміння з боку колег по роботі, бездіяльністю керівної ланки. Коли її терпінню остаточно прийшов кінець, то на один зі своїх уроків вона прийшла з справжнісінькою зброєю. Але з часом ця історія забулася, стала здаватися якоюсь нереальною вигадкою і не більше.

Незабаром відносини з колегами стали більш дружніми, школярі розкаялися у скоєному, та й сама вчителька дуже багато переосмислила з тих пір. Загалом учні і класний керівник домоглися в результаті повного взаєморозуміння. Тепер всі з’являються проблеми стали вирішуватися мирним шляхом, що не могло всіх не радувати. Ну а незабаром викладач вирішила організувати похід в театр всім шкільним колективом, де в цей час йшов один прекрасний мюзикл. Фільм Училка 2: Випробування (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Цей культурно-масовий захід обіцяв бути цікавою і цікавою подією для всіх його учасників. Однак сталося непередбачене-все обернулося страшною трагедією, якої абсолютно ніхто не очікував.

Режисер: Олексій Петрухін
В ролях: Ірина Купченко, Ірина Алфьорова, Андрій Мерзлікін, Анна Чуріна, Олена Захарова, Іван Кокорін, Беслан Терекбаев, Аліса Гребенщикова, Михайло Євланов, Ігор Жижикін