На невеликому мальовничому острові, розташованому неподалік від тихого містечка, випадкові перехожі виявляють тіло молодої людини. До справи тут же підключаються правоохоронні органи. Проведена судмедекспертиза показує, що смерть хлопця аж ніяк не стала результатом нещасного випадку. Незабаром слідчі отримують перші докази, які вказують на те, що до злочину причетна одна дуже шанована людина. Однак впливовий політик заперечує висунуті проти нього звинувачення. В ході судового засідання його адвокату вдається за допомогою декількох хитрих прийомів повністю виправдати свого підзахисного. Після гучного процесу проходить кілька років.

Сержант Бевілакуа дістає з архіву так і нерозкриту справу про вбивство юнака. За завданням начальства він повинен розібратися у всіх обставинах трагедії, щоб дістатися до злочинця, який продовжує бродити на волі. Разом зі своїм напарником поліцейський вирушає на віддалений острівець. Через деякий час до сищиків приєднується капрал, який був знайомий з жертвою безжального маніяка.

Чи вдасться головним героям довести своє розслідування до логічного кінця, незважаючи на кояться навколо дивацтва? Фільм Туман і діва (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Андрес М. Коппел
В ролях: Ніколь Муньос, Лорі Холден, Хлоя Роуз, Ерік Осборн, Джеймс Макгоун, Міссі Перегрім, Вікторія Санчес, Ніл Уайтлі