Бреа працює журналісткою в одній з газет. У неї є бойфренд Джон, який збирається зробити їй пропозицію руки в самий найближчий час. Після чергового важкого дня на роботі дівчина вирішує відволіктися від нудних справ, влаштувавши собі невелику відпустку. Вона планує відправитися разом з коханим до віддаленого будиночка, що розташовується на морському узбережжі. Хлопцеві подобається затія головної героїні. Підготувавши все необхідне, вони рушають в дорогу на своєму автомобілі. Через деякий час молоді люди доїжджають до заправки. Тут вони стикаються з компанією агресивно налаштованих байкерів. У підсумку між бандитами і Джоном спалахує конфлікт.

Коханим доводиться поспішно покинути заправну станцію. Їм вдається відірватися від погоні. Через кілька годин вони добираються до кінцевої мети свого маршруту. Бреа і її бойфренд хочуть якомога швидше забути про неприємний інцидент. Однак на цьому дана історія не закінчується. Фільм Трафік (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Справа в тому, що головні герої мимоволі дізналися про те, що зловмисники займаються работоргівлею в сучасному сенсі цього слова. І тепер злочинці не можуть залишити їх в живих. Чи зможе солодка парочка виплутатися з цієї ситуації?

Режисер: Деон Тейлор
Актори: Омар Еппс, Пола Петтон, Вільям Фіхтнер, Міссі Пайл, Роселін Санчес, Доун Олівері, Люк Госс, Лас Алонсо, Лорін МакКрейлі, Клод Дюамель