Події кінокартини зосереджені на звичайній подружній парі. Молоді люди вже кілька років пристрасно мріють завести дитину, але з якоїсь причини у них не виходить зачати дитя. І ось одного разу Дженніфер дізнається про те, що вагітна. Щастю подружжя немає меж. Однак незабаром у жінки трапляється викидень. На перший погляд ця трагічна подія анітрохи не відбивається на відносинах в невеликому сімействі. Але через деякий час головна героїня починає помічати незрозумілі дивацтва в поведінці чоловіка. Поступово вона переконується в тому, що чоловік від неї явно щось приховує.

Однак Дженніфер стає не до роздумів про кілька таємничих вчинках чоловіка після того, як він потрапляє в страшну автомобільну аварію. Молоду людину з серйозними травмами доставляють в лікарню. Лікарям вдається врятувати життя свого пацієнта, але після складної операції чоловік впадає в кому. Переживає за свого благовірного дівчина майже не відходить від його ліжка. Тепер їй залишається лише сподіватися на Божу милість.

Однак попереду головну героїню чекають ще більші потрясіння. Вона з’ясовує, що весь цей час її чоловік видавав себе за абсолютно сторонню людину. Фільм Сплячий агент (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Філіп Ганьон
В ролях: Кара Кіллмер, Бретт Донахью, Мілен Робік, Раїса Кондраков, Джо Кобден, Марк Камачо, Барбара Гордон, Деніел Кину, Ніл Кроетч, Ліза Бронвін Мур