Після закінчення навчання в школі, головні героїні на ім’я Райлі і Бекс вирушили в коледж, про який так давно мріяли. Батьком Райлі є детектив Коул. Він дуже боїться за життя своєї дівчинки, тому просить вести себе належно і не накликати на себе небезпеку. Головна героїня обіцяє батькові, що буде вести себе обережно, але що може статися в коледжі, де є величезна кількість підлітків. Як тільки Райлі і Бекс оселилися в гуртожитку, то вони дізналися про існування спільноти, де складаються найкрасивіші дівчата коледжу. Головні героїні теж захотіли вступити в це співтовариство, тому вирушили до президента даного сестринства і попросили у неї дозвіл на вступ.

Дівчина дозволила головним героїням примкнути до них, з того моменту у Райлі з’явилося багато подруг і потенційних женихів. Райлі була дуже симпатична дівчина, тому на неї звернув увагу хлопець на ім’я Картер. Даний персонаж вже зустрічався з однією з учасниць спільноти на ім’я Ізабель. Але Картер хотів з нею порвати і поява Райлі — це відмінний спосіб.

Через час Ізабель на даху знайшли мертвою. Співробітники правоохоронних органів прибули на місце злочину, де виявили Ізабель, переодягнену в ляльку і лежить на ліжку. Фільм Спільнота (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Метті Бекерман
В ролях: Лорін Кент, Колін Эглсфилд, Ділан Спрейберри, Ренді Кутюр, Міа Фремптон, Сара Макденіел